05. březen 2018 21:43

Tvrdý pád na zem ...

Sokol Stodůlky - Čechie Nový Jáchymov  11:0 (6:0)

Komentář trenéra:

Stodůlkám odpadlo přípravné utkání s Hostomicemi a velice toužily po odvetě s námi. Na umělé trávě SK Motorlet Praha jsme se museli obejít bez 6 hráčů základní sestavy, chyběli: Spurný, Krob, Frydrych, Patera, Morstein a Cimpa. Do utkání zasáhl ve II. poločase Petr PELC a to je asi jediné pozitivum na tomto zápase. Hned z prvního útoku jsme dostali gól, 1:0. Během celého I. poločasu ztráceli naši hráči míče na vlastní polovině a nedokázali pak čelit rychlým a dravým protiútokům soupeře. Vlček v 11 min. a Žalud ve 24 min. se dostali do dobrých šancí, ale ani jeden neproměnil. I. poločas vyzněl jednoznačně pro soupeře, 6:0. O druhé půli platí z hlediska výkonu našeho mužstva to samé co o první. Ztráty míče soupeř nekompromisně trestal. Konečný výsledek, 11:0.

Sestava: Merhout - Havel, Krákora, Stárek, Odeesho Yago - Červenka, Pecha, L. Bartoš, F. Bartoš (46. P. Pelc) - Žalud, Vlček.