22232425262728
2930

02. duben 2018 20:11

Vzácná shoda aneb na umělce opět bůra...

Ani po týdnu umělá tráva v Berouně „u traktorky" Čechii nesvědčila... Už proto, že se zrodil stejný poločasový i konečný výsledek jako v utkání s „B" týmem ČL-U Beroun!
V prvních minutách nedělního utkání se oba soupeři spíše oťukávali, nicméně fotbalověji působila zdická Olympie. Krůtova hlavička minula o centimetry Merhoutovu branku, na opačné straně Vlčkovu hlavičku stáhl do své náruče gólman Hnízdil. Ve 24. min. už byla hlavička neobsazeného zdického Růžičky z malého vápna gólová - 0:1. Za tři minuty se centrovaného míče za domácí zadáky zmocnil Krůta a hosté tak pohodlně vedli o dva góly - 0:2. Když Pech po půlhodině hry poslal přízemní střelu napříč šestnáctkou k levé tyči, skóre se měnilo potřetí - 0:3. Domácím nefungovalo v první půlhodině zhola nic. Malý důraz v osobních soubojích, nepřesnost v přihrávce, až příliš okatý strach z možných chyb, špatný pohyb bez míče, to byly hlavní atributy fotbalového projevu domácího celku... Domácí se tak do hry paradoxně dostali až v posledních deseti minutách prvního poločasu, kdy jim zřejmě došlo, že takto to dál nepůjde... Za zmínku stojí určitě Paterova střela z 16 m, která se ovšem do branky soupeře nevešla...
V úvodu druhého dějství nejprve Morsteinova levačka marně hledala kýžený cíl, pak již ale hosté znovu ovládli hru. Naštěstí pro domácí však byli v koncovce nepřesní a tři své vyložené šance doslova „zazdili"... Po hluchých minutách z obou stran se ozval Frydrych, který zakončoval těsně mimo po jediné ukázkové kombinační akci Čechie... Zakrátko chtěl překvapit Hnízdila ve zdické brance Spurný, ale jeho lob gólman hostí dostihl na brankové čáře... Pak se do padajícího míče v 79. minutě opřel hostující Růžička a jeho bomba znamenala čtvrtý zásah - 0:4. Ani při pátém gólu neměl střídající gólman Bednář sebemenší nárok, když se mezi domácími zadáky prosadil v 85. min. Pech - 0:5. Náplastí na marný výkon tak byla v posledních vteřinách utkání alespoň čestná branka Červenky, jehož odvážná hlavička po centru Spurného skončila v síti - 1:5.

Další utkání sehraje ČECHIE v Karlštejně. K utkání je vypraven autobus (znovu tak děkujeme V. Hrubému), jehož odjezd z návsi je v sobotu 7. dubna ve 14:50 hodin, zápas pak začíná v 16:30 hodin. Pojeďte naše hráče povzbudit.

Nový Jáchymov - Zdice 1:5
(0:3)
Branka: Červenka. Rozhodčí: Hájek - Mázdra, Pecka. ŽK: Vlček, Pecha. Diváků: 65.
Sestava: Z. Merhout (36. B. Bednář) - Červenka, L. Spurný, V. Cimpa (28. M. Krákora), J. Odeesho Yaqo - L. Bartoš (46. M. Žalud), K. Pecha, T. Frydrych, L. Patera - J. Morstein, M. Vlček. Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Plachý, J. Vlach.