20212223242526
2728293031

01. květen 2018 20:55

Morstein znovu ládoval gólové koule ...

Čechie přijela na vyprahlý trávník v Broumech povzbuzena tříbodovým ziskem z Tetína a prakticky po celou dobu zápasu udávala tempo hry. V 16. min. se Morstein v dresu Čechie po akci Frydrycha ještě zastřeloval, ale v dalších minutách už ládoval do svého kanonu gólové koule ... Ve 20. min. jej znovu vybídl k ohrožení soupeřovy branky Frydrych a Morstein mířil přesně k tyči - 0:1. Za necelé čtyři minuty oslovil hostujícího kanonýra přesnou přihrávkou Krob a Morstein proti gólmanovi Schovánkovi uspěl podruhé - 0:2. Ve 44. min. vyrazil Schovánek s námahou Krobovu střelu na roh, ale jeho zákrok byl negován hned za několik vteřin. Krobův střelecký pokus Schovánek stačil vyrazit, ale na Morsteinovu dorážku neměl nárok - 0:3.
Když v začátku druhého poločasu přidal po Morsteinově brejku čtvrtý gól Patera, hosté mohli být spokojeni - 0:4. Asi byli a to až příliš... Lehkovážnost hostujících hráčů brzy potrestal Spousta - 1:4. Snížení stavu na hře Čechie nezanechalo žádné stopy, hosté znovu přidali a nadále ovládali hru. Paterovy kličky na hranici velkého vápna soupeře potěšily oko diváka a následná přihrávka hostujícího záložníka byla gólovou výzvou pro L. Bartoše - 1:5. Domácí odpověděli pohotovou a výstavní dorážkou Nováka po rohovém kopu přímo do šibenice - 2:5. Necelých deset minut před koncem pak své střelecké odpoledne po rohovém kopu Kroba potvrdil hlavičkující Morstein - 2:6.

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 6. května v domácím prostředí, kdy přivítá od 17 hodin rezervní tým FK Hořovicko. Přijďte Čechii povzbudit, občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.

Broumy - Nový Jáchymov 2:6
(0:3)
Branky: Morstein 4, Patera, L. Bartoš. Rozhodčí: Hájek - Bidšovský, Krbec. ŽK: Frydrych. Diváků: 160.
Sestava: Z. Merhout - M. Krákora (63. J. Červenka), V. Cimpa, K. Pecha - J. Odeesho Yaqo, J. Krob, T. Frydrych, L. Bartoš, L. Patera - M. Vlček (67. M. Stárek), J. Morstein (89. L. Spurný).
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý.