22232425262728
2930

14. květen 2018 18:11

Ani Vlčkův hattrick v Chyňavě nepomohl

Čechie vyrazila do Chyňavy autobusem (děkujeme opět V. Hrubému) s cílem bodovat. To se jí nakonec podařilo, i když ... Kdo zápas viděl, musel nabýt dojmu, že remíza 3:3 je pro Čechii určitě ztrátou.
V první půli k sobě oba soupeři chovali až příliš okatý respekt, a tak se hrálo prakticky bez gólových příležitostí. Góly sice padly, ale dalších šancí bylo jako šafránu. V první desetiminutovce se nepřihodilo takřka nic zajímavého, a tak vedoucí gól hostů z 12. minuty byl pro domácí bleskem z čistého nebe. Rohový kop Kroba tečoval Vlček a míč si po zemi našel cestu do chyňavské sítě - 0:1. Vyrovnání přišlo rovněž zničehonic. Na hranici šestnáctky se kolem zadáků hostí chytře obtočil domácí Vlček a jeho střela k tyči byla gólová - 1:1. Ani v dalších minutách toho diváci, kromě několika sražených střel na obou stranách, příliš neviděli. Až ve 39. minutě zahodil dobrou příležitost ke skórování domácí Buncík. Na opačné straně Krobovu pravačku likvidoval v brance Dreksler, Bednář se zapotil po bombě Lorence z úctyhodné vzdálenosti, nad branku pálil domácí Buncík. V poslední minutě prvního poločasu přidala Čechie druhý gól. Po rozehraném rohovém kopu Spurný předložil gólovou nabídku Vlčkovi a ten chytrou střelou nedal Drekslerovi z 10 metrů sebemenší šanci na úspěch - 1:2.
Bylo jasné, že domácí budou chtít šturmovat za vyrovnáním, ale v jejich hře byla řada nepřesností, často chyběl také pohyb, a tak hostům vcelku bez problémů ubíhal čas. S ránou D. Steinera si po delší době Bednář poradil, na druhé straně skončila rohovým kopem nebezpečná sražená střela L. Bartoše. Čechie udeřila potřetí v 63. minutě. To se v pokutovém území při tradičně nebezpečném rohovém kopu Kroba vynořil z houštiny těl Vlček a jeho hlavička byla opravdu výstavní - 1:3. Fotbalově tápající domácí tým využil nepozornosti lepších hostů již po sedmi minutách. Váhání Čechie v malém vápně potrestal kapitán Kasl, který pohodlně doklepl míč do zcela prázdné branky - 2:3. Pojistit výhru mohl minutu před koncem Frydrych, ale jeho rána z dobré palebné pozice mířila vysoko nad... Jakkoliv byly před týdnem poslední vteřiny zápasu s Hořovickem k Čechii milosrdné, v Chyňavě přišel pravý opak. V 93. minutě po dvou sražených střelách nakonec vyrovnal po obrovské skrumáži v šestnáctce hostů Čeřovský - 3:3. Míč skončil v síti, do středového kruhu už ani nedoputoval a byl konec, pro Čechii promarněného zápasu ...

Pro příznivce Čechie máme atraktivní informaci v podobě výhry v soutěži „Kopeme za fotbal" od Gambrinusu. V úterý 15. května povede tréninkovou jednotku pro klub Čechie Nový Jáchymov trenérský štáb pražské Slavie !!!
Přijďte se podívat, trénink našich fotbalistů začíná v 18 hodin. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno.

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 20. května v domácím prostředí, kdy přivítá od 17 hodin STAŠOV. Přijďte Čechii povzbudit, občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.

Chyňava - Nový Jáchymov 3:3
(1:2)
Branky: Vlček 3. Rozhodčí: P. Vlachopulos - Šnajdr, A. Vlachopulos. ŽK: Spurný, Krob, Krákora. Diváků: 120.
Sestava: B. Bednář - M. Krákora (46. L. Bartoš), V. Cimpa (68. L. Patera / 80. Z. Merhout), K. Pecha, J. Červenka - J. Odeesho Yaqo, J. Krob, T. Frydrych, L. Spurný - M. Vlček, J. Morstein.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Pelc.

e-mail: p.milfait@atlas.cz