24. únor 2019 14:37

První přípravný zápas Čechie v Praze prohrála

Komentář trenéra:

Sokol Stodůlky - Nový Jáchymov   7:2 (3:1)

K prvnímu přátelskému zápasu v letošním roce jsme zajeli do pražských Stodůlek pouze s 11 hráči. Z různých důvodů chyběli Vlček, Cimpa, Patera, Havel, Pecha (dlouhodobější zranění) a tak v útoku musel zaskočit brankář Merhout. Utkání se hrálo na umělé trávě ZŠ Klausova na Velké Ohradě. Hřiště je menších rozměrů.

Sestava byla následující: Bednář - Červenka, Stárek, Vávra, Odeesho Yago - Spurný, Frydrych, Krob, P. Pelc - Merhout, Morstein.

Domácí vlétli do zápasu razantně a brzy jsme prohrávali 2:0. Po 15 minutách jsme se trochu vymanili z tlaku, povedla se nám jedna kombinační akce na jejímž konci byl Pelc, který snížil na 2:1, Na konci poločasu přihrával Odeesho zbytečně před naší branku od lajny a našel jen soupeře, 3:1. Do druhé půle jsme vstoupili  lépe a po rozehraném rohovém kopu a následném centru, dorazil nakonec míč do sítě Morstein, 3:2. Za chvíli jsme měli další šanci, ale ani na 3x jsme nedostali míč do sítě. Místo vyrovnání přišel trest, 4:2. V závěru už našim hráčům docházeli síly a inkasovali jsme ještě 3x.