22. duben 2019 21:44

Na tři remízy navázal ostudný debakl ...

Komentář trenéra:
SK Chyňava - Čechie Nový Jáchymov 8:1 (3:0)

Zápas se velice těžko hodnotí ..., protože naši hráči vyrobili neuvěřitelné množství školáckých chyb a soupeř je neomylně trestal. Hned z prvního útoku domácích, Bartoš ve snaze hlavičkovat, netrefil míč naplno a ten přeletěl za ním nabíhající Stárka i Krákoru (ani jeden nezavolal). Chyňavský hráč měl cestu k naší brance volnou a poslal prudký přízemní centr před ní. Červenka nedůrazně obsadil protihráče a bylo to 1:0, ve 2 minutě. Domácí pak měli ještě několik dobrých příležitostí, ale neproměnili je. Zhruba od 20. min. se hra vyrovnala a místy jsme měli dokonce navrch. Vyrovnávací gól visel na vlásku. Morstein však svoje šance opět neproměnil a vrcholem bylo překopnutí branky po centru Červenky z malého vápna. Ve 40. min. přišla další naše chyba. Špatně hozený aut, soupeř vnikl do rozhozené obrany, 2:0. Ve 43. min. skončila tečovaná střela našimi obránci potřetí za Bednářem, 3:0.
Druhý poločas byl pak zcela v režii domácích a my jsme jim to usnadňovali nedůraznou hrou, nepřesnými přihrávkami a špatným obsazováním protihráčů i prostoru. Ani do II. poločasu jsme nezachytili úvod a dostali čtvrtou branku ve 49. min., 4:0. Hned poté vstřelil Morstein náš gól po pěkné přihrávce Odeesha Yaga, 4:1. Pak už padaly góly jen do naší branky, jeden byl z penalty. Hrubce (špatné vyběhnutí) se při jedné brance nevyvaroval ani Bednář.

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE na domácím hřišti a to v neděli 28. dubna 2019 od 17:00 hodin, kdy přivítá berounský Cembrit. Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné. Přijďte Čechii povzbudit !!!

Ve středu 24. dubna přivítá Čechie v okresním čtvrtfinále Poháru FAČR od 17 hodin na domácí půdě právě Chyňavu !!!

Chyňava - Nový Jáchymov 8:1 (3:0).
Rozhodčí: Červenka - Bidšovský, Bican. Branka: Morstein. ŽK: Odeesho Yaqo, Červenka, Morstein. Diváků: 250.
Sestava: B. Bednář - J. Červenka, M. Krákora, M. Stárek (55. V. Cimpa), J. Odeesho Yaqo - T. Frydrych, L. Spurný, L. Bartoš, L. Patera - J. Morstein, Z. Merhout.
Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Pelc, M. Plachý.