22232425262728
2930

09. září 2019 17:49

Špatné začátky poločasů zapomenuty - Čechie slaví výhru

Čechie byla v domácím utkání proti soupeři z podhradí favoritem, přesto se do vedení dostali brzy fotbalisté Karlštejna ... Neobsazenému Klusákovi stačilo lehce trefit míč hlavou a ten zapadl k levé tyči domácí branky - 0:1. Čechie působila v prvních minutách hodně rozpačitým dojmem a ke své hře se dostala až po úvodní čtvrthodině. V 18. min. zatáhl míč k rohovému praporku Morstein, napříč šestnáctkou poslal ideální přihrávku Paterovi, který byl u míče dříve než brankář Kliment a pohotově zavěsil - 1:1. Po Frydrychově přihrávce poté poslal svůj „dloubák" těsně nad branku Krob ... Druhý gól byl pro domácí hodně šťastný. Frydrych zpoza šestnáctky dobře vystřelil, odražený míč pak v souboji Morsteina se Šamanem trefil hráče hostí a ten pak dalším odrazem doslova doskákal za brankovou čáru - 2:1. V první půli už za zmínku stojí pouze Krobův pas, po kterém Vávra z velkého vápna nedokázal zacílit mezi tyče ...

Také druhé dějství domácí zaspali a děkovat mohou pozornému Merhoutovi, že stále vedli ... Domácí gólman nejprve vyškrábl bombu Klusáka na roh, druhé varování nasměroval těsně nad břevno pálící Machulka. Na opačné straně neuspěl z trestného kopu Vávra, Cihelkovu střelu kryl mladý Kliment. Uklidnění do domácích řad přinesla až 65. minuta. To Spurný na vlastní polovině přihrál Novákovi, který poslal ideální pas do běhu Morsteinovi, aby záhy udělal kličku brankáři a ze strany přesně zacílil do opuštěné branky - 3:1. Odpovědí byla po deseti minutách bomba Fialy, jenže Merhout znovu prokázal svůj postřeh a míč vyboxoval na roh! Když se pak deset minut před koncem zmocnil míče Frydrych, hostující zadáci vydláždili šikovnému záložníkovi Čechie doslova dálnici až do vlastní šestnáctky, a tak přízemní střela do sítě byla jen logickým vyústěním celé akce - 4:1. V posledních minutách se pokoušeli skóre navýšit hezkými fotbalovými kousky ještě Cihelka, pak i Pelc, ale marně ...

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE opět na domácí půdě a to v neděli 15. září 2019 od 16:30 hodin proti Chyňavě. Přijďte Čechii povzbudit !!!

Nový Jáchymov - Karlštejn 4:1 (2:1).
Branky: Patera, Morstein, Frydrych, vlastní. Rozhodčí: M. Špicl - P. Vlachopulos, A. Vlachopulos. ŽK: Krob, Vávra, Ondračka. Diváků: 110.
Sestava: Z. Merhout - J. Odeesho Yaqo, L. Spurný, M. Krákora, O. Novák - L. Patera, R. Vávra, T. Frydrych, T. Cihelka, J. Krob - J. Morstein.
Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Plachý, P. Milfait.