21. říjen 2019 20:44

Čechie získala na hřišti soupeře první podzimní výhru

TETÍN - ČECHIE 1:3 (1:2).

Komentář trenéra:

Na velmi hrbolatém hřišti se do první vyložené šance dostali naši hráči.  Po odraženém míči se ocitl v 7 min. sám před brankářem Morstein. Bohužel chviličku zaváhal a brankář Tetína stačil jeho střelu zblokovat. Ve 13 min. byl ostře faulován Pelc, který nastoupil poprvé v základní sestavě a to v útoku. V 15 min. vyrobil Merhout hrubku a pro domácího kapitána Smetanu nebyl problém dát gól do prázdné branky - 1:0. Vzápětí byl na druhé straně faulován Frydrych, sám kopal trestný kop z 19 m, ale trefil jen zeď. V 19 min. faulovali domácí opět Pelce u brankové čáry. Yago nacentroval, Morstein prodloužil hlavou a Patera již věděl kam s míčem - 1:1. V dalším průběhu zápasu se střídaly útoky na obou stranách, ale naše mužstvo se přece jen více pokoušelo o kombinační akce. Ve 40 min. vysunul nádhernou kolmicí Frydrych Morsteina a náš kapitán proměnil - 1:2. Před koncem poločasu byl potřetí hrubě faulován Pelc a zápas pro něj skončil ... Půli jsme dohráli v deseti a do druhého poločasu nastoupil Plachý.
Domácí začali druhou část utkání pěkně zhurta a ve 46 min. kopali dva rohy po sobě. Bez problémů jsme se ubránili, stejně jako při trestných kopech v 53. a 60. min. Postupně jsme se dostávali více do hry a v 75. min po další kolmici od Frydrycha šel Morstein sám na brankáře. Uvnitř pokutového území byl faulován. K překvapení všech rozhodčí přestupek vytáhl před pokutové území a udělil jen žlutou kartu. V 83. min. vykombinovali akci Yago, Morstein a Frydrych. Posledně jmenovanému míč při zpracování odskočil a tetínský obránce ve snaze odkopnout míč trefil vlastní branku - 1:3. Zasloužené tři body z hřiště, které připomínalo spíše zorané pole ...

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE v neděli 27. října 2019 od 14:30 hodin
na domácím hřišti, kdy přivítá tým z Březové. Přijďte Čechii povzbudit !!!
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné. POZOR na změnu letního času !!!

Branky: Patera, Morstein, vlastní. Rozhodčí: Ducký - A. Vlachopulos, Ehl. ŽK: Odeesho Yaqo. Diváků: 70.
Sestava: Z. Merhout - J. Odeesho Yaqo, T. Cihelka, M. Krákora, M. Stárek, J. Havel, V. Cimpa, P. Pelc (46. M. Plachý), T. Frydrych, L. Patera, J. Morstein. Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Pelc, L. Spurný.