06. září 2020 20:00

Uctili Frantovu památku vítězstvím, pak i výhrou nad ČT SPORT

SOBOTA - 5.9. 2020

Memoriál Františka Spurného - 10. ročník - staré gardy

Za účasti čtyř týmů (ČECHIE, Tmaň, Slabce, Roztoky) se v areálu Čechie hrál systémem každý s každým (2x 25 minut) jubilejní desátý ročník Memoriálu Františka Spurného. Tentokrát se na trávníku objevili pouze hráči starší 40 let... Z vítězství se radovali domácí fotbalisté (7 bodů), druhou příčku obsadily Slabce (6 bodů), třetí byly Roztoky u Křivoklátu (4 body) a čtvrtá Tmaň (0 bodů). Zápasy střídavě rozhodovala trojice rozhodčích J. Špicl - J. Pos - V. Závora. Sponzorem turnaje byla jako každoročně firma FORTE (F. Voříšek).

ČECHIE vers. ČT SPORT

Bezprostředně po vyhlášení výsledků turnaje starých gard se na hřišti hrál atraktivní duel (2x 35 minut) mezi Čechií a ČT SPORT, týmem složeným z komentátorů/redaktorů/moderátorů či televizních expertů a pracovníků České televize.
Po bezbrankovém průběhu prvního poločasu se diváci dočkali gólů až po změně stran. Hosté se ujali vedení přesnou střelou Roberta Záruby, na kterou v dalších minutách odpověděl dvěma přesnými zásahy M. Vlček. Vyrovnat na 2:2 stačil David Kozohorský, ale v závěrečné fázi zápasu Čechie slavila výhru 4:2 po gólech J. Morsteina a V. Cimpy. Utkání řídil J. Pos.
Sestavy:
ČECHIE: Z. Merhout - M. Krákora, M. Suchý, T. Cihelka, J. Odeesho Yaqo, K. Semerák, V. Cimpa, T. Frydrych, P. Pelc, L. Spurný, J. Morstein, M. Vlček, R. Vávra, P. Sýkora, D. Ondračka, O. Novák. Trenér M. Rosenbaum.
ČT SPORT: J. Hölzel - R. Záruba, D. Kozohorský, V. Vlášek, D. Kalous, J. Pěruška, M. Hyský, F. Ševinský, J. Němec, P. Klíma, J. Kahuda, M. Drbohlav. Trenér O. Lípa.