22232425262728
2930

05. říjen 2021 20:46

Další výhra, tentokrát to odnesl Nižbor

V minulém roce uplavaly mistrovské body z Nového Jáchymova Habrovým potokem do Nižbora. Letos to Čechie nechtěla dopustit a proti oslabenému soupeři se jí to také povedlo.

Průběh zápasu:
4´ - z pravé strany zacentroval Patera a Morstein pohotově otevřel účet zápasu - 1:0
14´ - po Spurného centru z levé strany hlavičkoval Vlček nad branku
15´ - Vlčkova střela mířila znovu nad břevno
16´ - nižborský Krejsa napálil míč z dobrých 30 m do břevna, ten se pak z brankové čáry odrazil zpět do hřiště
20´ - hostující Němeček mířil prudkou ranou z 25 m Bednářovi přímo do náruče
23´ - Vávra po centru Patery rovnou z voleje trefil přímo brankáře Řehoře
27´ - hostující Krejsa unikl po levé straně, ale slabě nadějnou akci zakončil
30´ - Vávra po narážečce s Morsteinem zakončil z 20 m těsně vedle levé tyče
31´ - po krásné výměně Frydrych - Morstein - Frydrych skončil míč jen centimetry nad brankou
37´ - po Vávrově centru zprava hlavičkoval Morstein vedle pravé tyče
38´ - po přesném centru Spurného Morstein přehodil gólmana hostů, ale míč skončil mimo
39´ - po hlavičce Spurného Morstein zleva vystřelil, Řehoř ale vyrazil jeho ránu na roh
40´ - z 24 m se nádherně trefil Cihelka, když míč se od tyče odrazil do sítě - 2:0
41´ - Šimáček přišel s rychlou odpovědí a po chybné rozehrávce Havla zakončil k tyči - 2:1
48´ - po rozehraném rohu přišel centr Spurného a Cihelkova bomba z voleje mimo
50´ - po akci Spurného s Vlčkem zakončoval Vávra, bohužel, slabou střelou doprostřed branky
52´ - po Spurného přihrávce mířil Vlčkův lob mimo tyče
55´ - po chybě nižborské obrany ukličkoval Spurný soupeře a do prázdné branky pohodlně skóroval - 3:1
57´ - Cihelka ve vápně stáhl za cenu červené karty Šimáčka a musel pod sprchy
58´ - Kučera ale nařízenou penaltu neproměnil a trefil pouze pravou tyč
61´ - Němeček pálil z trestného kopu z 25 m vedle Bednářovy svatyně
73´ - po nádherné přihrávce Frydrycha přišlo laxní zakončení Morsteina, které stačili zadáci soupeře z brankové čáry odvrátit
75´ - po slalomu Frydrycha a střele Morsteina zasáhl hostující kapitán Říha na brankové čáře nešťastně míč rukou a následoval vyloučeného Cihelku
76´ - střídající Novák nařízenou penaltu s přehledem střelou po zemi proměnil - 4:1
79´ - Němečkův trestný kop na opačné straně mířil nad
81´ - po uličce Vávry postupoval Morstein sám na gólmana a střelou k levé tyči mu nedal šanci - 5:1
85´ - po úniku Krákory trefil Patera pravou tyč
86´ - z vlastní poloviny se s míčem rozběhl Morstein až do vápna, přihrál Frydrychovi a ten podél brankáře zakončil - 6:1
88´ - po centru Bíny zachraňoval nadvakrát domácí Bednář
90´ - konec zápasu

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE v sobotu 9. října 2021 od 16:00 hodin v Zaječově. Přijeďte nám fandit !!!

Nový Jáchymov - Nižbor 6:1 (2:1).
Branka: Morstein 2, Cihelka, Spurný, Novák z PK, Frydrych. Rozhodčí: Hájek - Sekerka, Fikrle. ŽK: Odeesho Yaqo. ČK: Cihelka (57). Diváků: 130.
Sestava: B. Bednář - J. Odeesho Yaqo (80. M. Suchý), M. Krákora, T. Cihelka, J. Havel (74. O. Novák), L. Patera, R. Vávra, L. Spurný, T. Frydrych, M. Vlček (82. L. Havlíček), J. Morstein. Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Pelc, M. Plachý, J. Vlach.