22232425262728
2930

10. říjen 2021 19:44

Nejdelší výjezd má Čechie za sebou, snad i nejhorší výkon...

Nový Jáchymov se střetl se Zaječovem o mistrovské body po více než třiceti (!) letech v nedohrané sezóně v listopadu 2019 a to na domácí půdě (prohra 2:5). Kdy hrála Čechie o body naposledy v Zaječově, to si už nevybavují ani pamětníci ... Každopádně se hráči z Nového Jáchymova museli po stejném výsledku sklonit soupeři i v sobotu. Domácí je totiž od první minuty přehrávali po všech stránkách a tři body tak naprosto zaslouženě zůstaly na rozhraní berounského a rokycanského okresu.

Průběh zápasu:
4´ - Bednář v malém vápně Královi doslova sebral míč z kopačky
6´ - neobsazený V. Ungr z 18 m zamířil přesně k tyči - 1:0
21´ - po ose Vlček - Morstein - Patera se míč dostal k Frydrychovi, ale jeho střela byla sražena na roh
22´ - domácí Král z rychlého brejku pálil těsně nad
24´ - po ztrátě míče u postranní čáry následoval přesný centr do šestnáctky a gólová hlavička Krále - 2:0
27´ - V. Ungr trefil z trestného kopu pouze novojáchymovskou zeď
30´ - brejku do rozestoupené obrany hostí využil ke skórování střelou po zemi podél Bednáře hbitý Kolář - 3:0
36´ - Morstein vybojoval míč pro Frydrycha, jehož rána z 20 m letěla nad branku
41´ - Morstein pálil z hranice pokutového území, ale rána byla sražena na rohový kop
48´ - již překonaného Bednáře zastoupil na brankové čáře Patera odkopem do bezpečí
53´ - Frydrychova střela zpoza šestnáctky byla nepřesná
58´ - stejně jako záložník Čechie dopadl po chvilce i domácí Kolář
60´ - po trestném kopu Nováka a následném závaru před brankou Zaječova slabě zakončoval Merhout - v sobotu útočník
61´ - nepovedený rohový kop Patery nakonec zužitkoval po zmatečné hře domácích zblízka Morstein - 3:1
62´ - radost z gólu trvala necelé dvě minuty - Spurný fauloval ve vlastní šestnáctce a V. Ungr nařízenou penaltu s přehledem proměnil - 4:1
64´ - zaječovská radost z dalšího gólu byla předčasná - ofsajd
66´ - centr domácích propadl hluboko do pokutového území hostů, odkud přesně a pohotově zamířil do branky Solar - 5:1
70´ - další zaváhání obrany Čechie nedokázal potrestat Braun, který nasměroval svoji přízemní střelu těsně vedle branky
74´ - Odeesho Yaqo po spolupráci s Morsteinem vybídli ke střele střídajícího Havlíčka, sražený míč ale branku nakonec minul
76´ - dobré palebné pozice nevyužil domácí V. Ungr a pálil vysoko nad břevno
79´ - chybné rozehrávky domácích zadáků s brankářem využil po sprintu Morstein a pohodlně uklidil míč do opuštěné branky soupeře - 5:2
85´ - po akci Spurného zakončoval neúspěšnou střelou doprostřed branky Patera
90´ - konec zápasu

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE v neděli  17. října 2021 od 15:30 hodin doma proti Karlštejnu. Přijďte nám fandit !!!

Zaječov - Nový Jáchymov 5:2 (3:0).
Branka: Morstein 2. Rozhodčí: Ehl - Franc, Bartoš. ŽK: Vlček, O. Novák. Diváků: 50.
Sestava: B. Bednář - J. Odeesho Yaqo, M. Krákora, L. Spurný, O. Novák, L. Patera, R. Vávra (46. L. Havlíček), T. Frydrych, M. Vlček, Z. Merhout, J. Morstein. Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Pelc, M. Plachý, M. Suchý.