22232425262728
2930

18. duben 2022 21:07

Frydrych po týdnu další hattrick nepřidal, i tak jsou jeho góly vítězné

Na jaře dosud neporažená Čechie přijela v neděli k berounské „traktorce" na umělku s odhodláním opět bodovat. Svižnému zápasu udával tempo především domácí mladý tým, ale hosté se soupeřem drželi krok a to se jim nakonec vyplatilo. Již na začátku 3. minuty spálil tutovku domácí Kraus. Čechie oplácela šancí Morsteina po Suchého hlavičce, kdy domácí gólman bombu novojáchymovského útočníka vyrazil. Prudkou ránu vyslal mezi tyče také berounský Slabý a ani Merhout se překvapit nenechal. Skóre otevřel ve 22. minutě po Morsteinově zklepnutí míče Frydrych, na jehož střelu ze 17 m si Ježdík sice sáhl, ale gólu zabránit nedokázal - 0:1. Domácí rezerva měla ideální příležitost ke skórování v poslední minutě první půle, jenže Počtův trestný kop byl sražen a skončil mimo.
Bezprostředně po poločasovém hvizdu byl při odchodu do kabin vyloučen domácí kapitán Vopěnka a hosté tak měli pro druhou půli početní převahu. Ta ale na hrací ploše nebyla prakticky znát. Berounští prahli po vyrovnání, blízko němu byl nejprve Slabý, který ale promarnil ideální příležitost a zblízka napálil pouze dobře postaveného Merhouta. Oslabený tým však po padesáti minutách přece jen gól vstřelil. Pošmurného střela po zemi znamenala vyrovnání - 1:1. Čechie na tento moment zareagovala tím nejlepším možným způsobem. V 53. min. Paterův centr zpracoval na pokutové značce Morstein, který znovu zpětnou přihrávkou oslovil Frydrycha, na jehož ránu Ježdík nereagoval. Míč se tak od břevna odrazil do sítě a hosté opět vedli - 1:2. Za deset minut střídající Spurný zahrozil točenou střelou, pak Ježdík reflexivně vyboxoval bombu Morsteina nad břevno. Domácí byli nadále pohyblivější, ale skóre zápasu se jim nedařilo zvrátit. Štěstí pro hosty, že se Šikanedr deset minut před koncem ukvapil a namísto centru na volné spoluhráče zbrkle pálil z nevýhodné pozice nad branku. Hattrickovou pobídku č. 1 poskytl pět minut před koncem opět Morstein Frydrychovi, ale hostující záložník pálil nad branku. Pobídka č. 2 přišla vzápětí po Morsteinově sprintu a další jeho přihrávce, ale ani tentokrát Frydrych třetí gól v zápase nepřidal. Hosty to mohlo mrzet už za pár vteřin, kdy z protiútoku po závaru trefil pravou tyč Merhoutovy branky Počta! Čechie po bojovném výkonu těsné vítězství tedy v Berouně před konečným hvizdem „ubránila" ...

Své další mistrovské utkání sehraje ČECHIE v neděli 24. dubna od 17:00 hodin na domácím hřišti proti Spartaku Žebrák. Přijďte Čechii povzbudit !!!

ČL-U Beroun B - ČECHIE Nový Jáchymov 1:2 (0:1)
Branky: Frydrych 2. Rozhodčí: Špivák - P. Vlachopulos, Palič. ŽK: Odeesho Yaqo. Diváků: 40.
Sestava: Z. Merhout - O. Novák, T. Cihelka, M. Suchý (53. L. Spurný), V. Cimpa, M. Krákora, J. Odeesho Yaqo, R. Vávra, L. Patera, T. Frydrych, J. Morstein. Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Král, L. Havlíček, M. Vlček.