15. květen 2023 19:38

ČECHIE uspěla i Na Ostrově, spanilá jízda pokračuje ...

Očima trenéra:

ČL-U Beroun B - ČECHIE 1:2 (1:1)

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme v neděli 14.5. zajeli na hřiště Na Ostrově. Velmi mladá rezerva berounského ČLU nás po celý zápas zlobila rychlostí a dlouhými nakopávanými míči za naší obranu. V některých momentech jsme horko těžko odolávali. Vydařily se nám úvody do obou poločasů. V 7. min. se dostal do vyložené šance Morstein, ale nastřelil jen vyběhnuvšího brankáře. Odražený míč poslal pohotově do sítě Spurný - 0:1. Morstein se dostal ještě do jedné výborné šance, ale chtěl zakončit z voleje a to nebyla dobrá volba, přestřelil branku. Ve 23. min. vydolovali domácí míč u naší brankové čáry a zblízka pak dorazili do sítě - 1:1.
V 50. min. zacentroval Patera a Spurný se uvnitř pokutového území prosadil podruhé - 1:2. V zápise je omylem uveden jako střelec Morstein. Oba naši útočníci se ve druhé půli dostali do 2 vyložených šancí, ale bohužel neuspěli. Velmi dobrým taktickým výkonem jsme nakonec vítězství udrželi a ani v 8. jarním kole nepoznali hořkost porážky.