20212223242526
2728293031

19. červen 2023 11:54

DOBOJOVÁNO - Čechie potvrdila druhou příčku třemi body

Již před posledním zápasem sezóny bylo jasné, že ČECHIE skončí v tabulce okresního přeboru na druhém místě, což je nejlepší umístění klubu za posledních několik desítek let !!!
V prvním poločasu se domácí čtvrthodinku rozkoukávali, než jako první udeřil Pecha - 1:0. Za necelých deset minut rozmnožil své bohaté střelecké konto Morstein - 2:0. Mnohem mladší kádr soupeře sympaticky vzdoroval a po půlhodině hry se dočkal zasloužené odměny po gólu L. Pilnáčka - 2:1. Uklidnění do řad domácích ale brzy přinesla suverénně proměněná penalta Vlčka - 3:1.
Když po změně stran nejprve znovu Morstein a poté ještě Patera zamířili do černého, domácí vedli rázem 5:1. Kuník sice po chvilce korigoval na 5:2, ale domácí to nijak nerozhodilo. Svůj premiérový gól v dresu Čechie vstřelil D. Adam, navíc s kapitánskou páskou na ruce, kterou převzal při střídání od L. Spurného - 6:2. Odpolední program v areálu Čechie byl znám již před zápasem, a tak se domácí již zřejmě viděli v klubovně a poslední slovo tedy patřilo soupeři, konkrétně P. Pilnáčkovi 6:3.
Pozápasové hodnocení sezóny se tak na okraji křivoklátských lesů mohlo nést na vítězné vlně ...

Fotbalisté ČECHIE děkují všem svým příznivcům za vydatnou podporu v sezóně 2022/2023 - díky !!!

ČECHIE Nový Jáchymov - Žebrák 6:3 (3:1)

Branky:
Morstein 2, Pecha, Vlček z PK, Patera, Adam. Rozhodčí: Vakula - Pánek, A. Vlachopulos. ŽK: F. Jelínek. Diváků: 80.
Sestava: Z. Merhout - J. Odeesho Yaqo, M. Suchý, M. Krákora, K. Pecha (65. F. Jelínek), O. Pavlišta, M. Vlček (46. T. Frydrych), L. Patera, J. Lev (65. M. Babrňák), L. Spurný (57. D. Adam), J. Morstein.
Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Pelc, M. Plachý, J. Vlach.