2930

30. říjen 2023 12:28

Po výborné první půli veze Čechie z Trubína tři body

Očima trenéra:

Při nemoci Merhouta naskočil do branky Dochtor a není mu co vytknout. Utkání začalo náporem domácích a v 19. min. udeřilo. Rajtr na pravé straně obešel Krákoru, prudce odcentroval a střelec Trubína Vokáč dorazil míč do naší sítě - 1:0. Postupně jsme hru vyrovnali a po jednom z rychlých protiútoků se v 31. min. dostal do šance Morstein a srovnal skóre -  1:1. Ve 37. min. vyrobil trubínský bek hrubou chybu a Morstein byl opět neomylný - 1:2. Za 3 minuty bylo znovu veselo. Patera s Frydrychem rozehráli rohový kop bez povšimnutí soupeře a druhý jmenovaný se parádně trefil - 1:3. A ve 43. min. bylo ještě veseleji. Patera dorazil míč do sítě zblízka po velké závaru - 1:4.
Ve II. půli jsme domácím pak dovolili jen snížit na rozdíl 2 branek. Gól dal Novák (2:4), který také neproměnil penaltu a později se po nezaviněném pádu vážně zranil a byl odvezen RZS. Přejeme mu brzké uzdravení. K penaltě se nevyjadřujeme ...
Převažuje samozřejmě radost ze 3 bodů, ale trenér Rosenbaum byl hodně nespokojen s proměňováním šancí (5-6) ve II. poločase. Utkání mělo být rozhodnuté dříve ...

Další své mistrovské utkání sehraje ČECHIE v Berouně „pod mostem" a to v neděli 5. listopadu od 10:15 hodin. Jejím soupeřem bude berounský Cembrit. Přijeďte Čechii povzbudit!

Trubín - ČECHIE Nový Jáchymov 2:4 (1:4)
Branky:
Morstein 2, Frydrych, Patera. Rozhodčí: A. Vlachopulos - Šnajdr, Vácha. ŽK: Frydrych. Diváků: 100.
Sestava: P. Dochtor - M. Krákora, M. Suchý, L. Spurný, T. Cihelka, K. Pecha (97. F. Jelínek), T. Frydrych, L. Patera, J. Lev (92. M. Babrňák), M. Vlček (88. M. Hrdlička), J. Morstein. Realizační tým: M. Rosenbaum, M. Plachý, M. Pelc.