Kalendář akcí

« Duben 2024 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
fb

Reklama

Aktuality

18. březen 2024 07:15

Zimní příprava fotbalistů Čechie na jarní část sezony 2023/2024

ČECHIE-Borovany 2024.jpg

Očima trenéra

Příprava byla zahájena 24.1. 2024 na UMT u ZŠ Králův Dvůr. Plán byl takový, že ve středu budeme chodit na „umělku" a v neděli budou výběhy. Chtěli jsme ulevit dojíždějícím hráčům a po dohodě bylo mužstvo rozděleno na 2 části. Ti, co to mají blíže k Novému Jáchymovu, budou trénovat zde pod vedením trenéra Rosenbauma. Ti, co to mají blíže ke Královu Dvoru, budou zde trénovat pod vedením Petra Dochtora. Bohužel, Dochtor onemocněl, tak ze všeho sešlo a mělo se trénovat jen v N. Jáchymově. Bohužel, účast na nedělních trénincích byla žalostná.

Na tradiční zimní soustředění vyrazili naši fotbalisté opět do Borovan, a to již popáté. Ubytováni byli opět v Penzionu Borovanský mlýn. Soustředění se uskutečnilo v období 7.-10.3. 2024. Páteční dopolední trénink byl více zaměřen na fyzickou kondici - rychlost a sílu. Hráči absolvovali po rozcvičení kruhový trénink na 4 pracovištích, celkem 3 série. Odpolední trénink jsme zaměřili na standardní situace, především na rohový kop. Trénink měl spíše odpočinkový charakter po dopolední velké zátěži. Po odpoledním tréninku mohli hráči využít saunu a vířivku. Sobotní dopolední trénink už měl více herní charakter. Nacvičovali jsme v hlavní části tréninkové jednotky střelbu po několika narážečkách. Mužstvo jsme rozdělili na 2 týmy, které mezi sebou soutěžily o větší počet vstřelených branek. Vyhrálo družstvo ve složení: Spurný, Pecha, Cimpa, Morstein, Kudela a Novák.

V sobotu odpoledne jsme pak sehráli přátelské střetnutí s mužstvem SK Tlustice, účastníkem I.B třídy.

K utkání jsme nastoupili v této sestavě: Merhout - Pavlišta, Cihelka, Suchý, Novák - Kudela, Pecha, Frydrych, Spurný - Dochtor, Morstein. Střídali: Cimpa a Krákora. Patera pro zranění nehrál.

V prvním poločase jsme podali velmi dobrý výkon, ve druhém nám došly síly. Podotýkám, že soupeř v sobotu dopoledne netrénoval !!! První naší branku vstřelil Frydrych, když šel sám na brankáře a jistě proměnil, 1:0. V dalším průběhu jsme využili toho, že jsme soupeře přečíslili a Spurný doklepl perfektní přihrávku Frydrycha, 2:0. Tak skončil I. poločas. Na začátku druhého se na vápně soupeře dostal k míči Dochtor a přesnou střelou dal náš třetí gól, 3:0. Pak začal hrát soupeř a nám evidentně docházely síly. Tlustice hrozila především z velmi dobře zahrávaných rohových kopů a nakonec se jí podařilo vyrovnat. V úplném závěru dala sice ještě jednu branku, ale ta neplatila pro „ofsajd". I tak je celkový výsledek 3:3 pro nás velice pěkný.

K naprosté spokojenosti se soustředěním chyběla jen větší účast hráčů, zejména mladých.

Další částí přípravy byl přátelský zápas v Berouně „Na Máchovně" s Nižborem. Sešlo se nám velké množství omluv: Dochtor, Krákora, Patera, O. Novák, Hrdlička - zranění, Babrňák - pracovní důvody. Šindelář je po operaci a na jaře do hry určitě nezasáhne. Bez omluvy se na zápas nedostavil Lev ! V 5´ byl na konci výborné  kombinační akce Vlček a chytře zakončil, 1:0. V 9´ zahrál Spurný rohový kop a znovu Vlček rozvlnil síť, 2:0. Ve 14´ Frydrych ideálně vysunul Morsteina, 3:0. Hned vzápětí si to oba vyměnili, Frydrych nastřelil břevno. Ve 20´ centroval Vlček a Cimpa zakončil hlavou, 4:0. A od této doby jsme přestali hrát. Ve 27´ jsme inkasovali po přílišném otevření obrany, 4:1. Do II. poločasu jsme poslali všechny 4 náhradníky a pokračovali hlavně v nepřesné hře. Po faulu Cihelky jsme dostali v 67´ z pokutového kopu druhý gól, 4:2. A vzhledem k tomu, že soupeř ani my jsme i nadále neproměňovali ani ty nejvyloženější šance, byl to výsledek konečný.

Sestava: Merhout - Pavlišta, Cihelka, Suchý, Odeesho Yaqo - Spurný, Pecha, Frydrych, Vlček - Cimpa, Morstein. Střídali: Kudela, Adam, Jelínek a Kotek.

-mr-


Rychlý kontakt

Čechie Nový Jáchymov

267 03 Nový Jáchymov

telefon: +420 606 498 451
e-mail: info@cechie-fotbal.cz
e-mail: p.milfait@atlas.cz

Generální partner

Forte Beroun spol. s r. o.

Anketa

Reklama

Předpověď počasí

Reklama