2930

14. duben 2024 20:29

Trápení zdecimované Čechie trvá aneb pohodlné vítězství Drozdova

Trápení Čechie pokračuje, velké „zdravotní" problémy se sestavou umocněné tentokrát jednozápasovým trestem Spurného přetrvávají, a tak Novojáchymovští ani na čtvrtý „jarní" pokus nedokázali zvítězit.
Co naplat, že první nebezpečnější střelu v zápase vyslal těsně mimo branku až v 17. min. domácí Lev, když to bylo ze strany Čechie na dlouhou dobu všechno, co divákům nabídla ... Mnohem pohyblivější a fotbalovější byl totiž soupeř z Hořovicka. Ten šel také po zásluze do vedení již ve 21. min. díky Šebkovi, jehož hlavička se snesla z výšky do branky - 0:1. Nedůrazná hra domácích volala po další pohromě a štěstí pro ně, že bomba Otradovce našla v brance připraveného Merhouta. Špatnou defenzívu Čechie ale přesto záhy potrestal Vodička, který ve 27. min. přidal druhý gól soupeře - 0:2. Drozdov byl při chuti a už za další dvě minuty musel Merhout vytlačit ránu Šmída na tyč. Teprve dvě minuty před přestávkou se ozvali opět domácí. Na centr Morsteina ale hlavou nedosáhl nabíhající Kudela a následná bomba Pavlišty z voleje neměla správný směr.
Do druhého dějství ale Čechie vstoupila famózně. Střídající Patera po několika úvodních vteřinách dorazil zblízka přihrávku Lva a rázem to bylo 1:2. Zpátky „na zem" ji ale posadil již za deset minut Otradovec, který technicky zakončil svůj únik - 1:3. Po chvíli nebezpečný lob Vodičky, naštěstí pro domácí, v sobě neskrýval gólové parametry, ale Drozdov mohl hrát i nadále s chutí. V 62. min. po centru Pichlíka potvrdil Otradovec, že Nový Jáchymov je jeho oblíbeným soupeřem a zblízka přidal svůj druhý gól - 1:4. Čechie mohla korigovat v 66. min., jenže na rohu malého vápna osamocený Morstein branku těsně netrefil. Pak vypálil z velké dálky Dochtor a orazítkoval břevno Krafkovy branky, štěstí neměl při pohotovém zakončení ani Hrdlička, jemuž radost překazil drozdovský brankář. V 73. min. odmítl potupného „bůra" skvělým zákrokem Merhout, který zase rozesmutnil hostujícího Vodičku. Poslední čtvrthodinka se již dohrávala víceméně z povinnosti, a tak si tři body v utkání po zásluze zajistil soupeř z Drozdova...

Další své mistrovské utkání sehraje ČECHIE v neděli 21. dubna 2024 od 17:00 hodin v Berouně proti týmu ČL-U Beroun „B". Přijeďte Čechii povzbudit!

ČECHIE Nový Jáchymov - Drozdov  1:4 (0:2)